Online kurz: 11. díl – Jak dostat neplatiče z bytu

Jak přistupovat k nájemníkům a co dělat, když Vám neplatí nájem? Proč je nutné kontrolovat pravidelně platby nájemného? Jaké kroky činit vůči neplatičům nájemného, aby si z nás nedělali dobrý den? Tomáš nám v tomto díle odhalil postupy, které uplatňuje na neplatiče u správy svých více jak 60ti bytů.

Možná vás to překvapí, ale základem je včas zjistit, že nájemník nezaplatil a ihned s ním začít komunikovat. Nesmíte čekat, že vás bude brát nájemník vážně, když se mu ozvete po 3 měsících neplacení. A co dál? Více se dozvíte v následujícím videu.Banner - odběr videí

Můžete poslouchat i jako podcast

Předchozí díl: Datová schránka a elektronický podpis v praxi

Následující díl: Jak si vyjednat lepší cenu nemovitosti – tipy a triky

Sdílejte článek na sociálních sítích
 
 
  

2 Reakce

  1. Obecně mám sklon k potřebě obrátit se na výkonné orgány, protože po těchto slovech mnoho lidí začalo buď hledat peníze, nebo s nimi komunikovat. Koneckonců, často to nemusí pomoci, a zatímco jste žalovat, jsou umyté a jejich stopy zchladly. Nenajdete. Ve smlouvě vždy stanovuji, že zpoždění musí být dohodnuto a zaplaceno nejpozději do tohoto data. Pokud nedojde k žádné platbě, jsou povinni se odstěhovat, jinak jsou v mém majetku nelegálně.
  2. Dobrý den mohu poprosit o tip na správcovskou firmu/ správce pro Ústecký kraj? Konkrétně Chomutov? Děkuji za odpověď

Napište komentář

Menu
ADOL
Přihlášení