Lektoři

Zástěra Martin - AZ Legal

 

Zakládající advokát advokátní kanceláře AZ LEGAL, která se mimo jiné specializuje na řešení insolvencí a obchody s nemovitostmi. Za poslední rok bylo pod jeho vedením realizováno více než 150 insolvenčních návrhů a 250 nemovitostních transakcí.

V rámci převodů nemovitostí bylo mnohdy nutné řešit nestandardní případy, se kterými investoři v případě nákupu nemovitosti mohou potýkat, a zabránit možným rizikům ztráty investovaných prostředků.

Před založením samostatné advokátní kanceláře působil více než 2 roky u insolvenčního správce, kde řešil veškeré záležitosti přidělených insolvenčních případů, včetně zpeněžování nemovitostí spadajících do majetkové podstaty.

Seminář: 

Insolvence jako investiční příležitost

Martina Fridrichová - ADOL Monitor

Martina pracovala několik let přímo pro investory a spekulanty do zemědělské půdy. Za tu dobu pro ně realizovala stovky nákupů a prodejů. Její prací bylo tipování zajímavých lokalit, příprava dat pro oslovení majitelů formou dopisních kampaní, vyřizování hovorů (těch příjemných i těch méně příjemných) se zájemci o prodej, oceňování půdy, příprava kupních smluv včetně zajištění jejich podpisů a převodů peněz. Mimo nákup zemědělské půdy realizovala i její prodej. Hledala potenciální zájemce o koupi půdy, vyjednávala o cenách a pokud se žádný kupec nenašel na přímo, prodávala půdu přes realitní servery nebo formou dobrovolných dražeb a aukcí.

Od začátku roku 2019 pracuje Martina na pozici obchodního zástupce u nás v ADOLu a tak jsme ji požádali, aby své zkušenosti předala zájemcům o investice!

Seminář:

Jak investovat do zemědělské půdy

Školitelé - Pavel Tomek ADOL Monitor

Od roku 2010 působil ve výkupu nemovitostí, oddlužování a nákupu nemovitostí z dražeb. Investoval prostředky jak vlastní, tak malé skupiny privátních investorů. Účastnil se desítek dražeb a celkově za téměř 5 let realizoval více jak 50 nemovitostí. Tyto nemovitosti vykoupil / vydražil a prodal v rámci realitního trhu celé České republiky.

V roce 2013, jako reakci na chybějící produkt na našem trhu, založil společnost Monitor dražeb. Ta se díky unikátní mapové aplikaci a ručně dohledávaným informacím, stala jedničkou v monitoringu všech dražeb a aukcí. V roce 2017 se spojil se společnostmi ADOL a ABOR a nyní spoluvlastní a řídí společost ADOL Monitor.  Ta již dodává informace nejen o dražbách, ale také o exekucích, insolvencích atd.

Seminář:

Jak zvládnout dražbu nemovitostí na 1*

Nemovitosti v exekuci a oddlužování (Exekuce 1)

Menu
ADOL
Přihlášení