Pavel Tomek

Školitelé - Pavel Tomek ADOL Monitor

Ing. Pavel Tomek

Od roku 2010 působil ve výkupu nemovitostí, oddlužování a nákupu nemovitostí z dražeb. Investoval prostředky jak vlastní, tak malé skupiny privátních investorů. Účastnil se desítek dražeb a celkově za téměř 5 let realizoval více jak 50 nemovitostí. Tyto nemovitosti vykoupil / vydražil a prodal v rámci realitního trhu celé České republiky.

V roce 2013, jako reakci na chybějící produkt na našem trhu, založil společnost Monitor dražeb. Ta se díky unikátní mapové aplikaci a ručně dohledávaným informacím, stala jedničkou v monitoringu všech dražeb a aukcí. V roce 2017 se spojil se společnostmi ADOL a ABOR a nyní spoluvlastní a řídí společost ADOL Monitor.  Ta již dodává informace nejen o dražbách, ale také o exekucích, insolvencích atd.

Kurzy

Jak najít zajímavou investiční nemovitost v dražbě? Jak rychle a co nejpřesněji odhadnout cenu nemovitosti Kde a kdy se registrovat, jak a kam složit dražební jistotu? Jaké se používají finty při přihazování, co je předražek a kdy je nemovitost Vaše? To vše se dozvíte právě na tomto semináři.

Menu
ADOL
Přihlášení