Náš tým

Základem každé úspěšné firmy je kvalitní tým lidí. Chceme dělat super produkty, poskytovat dobré služby a kvalitní zákaznickou podporu. Proto pečlivě vybíráme koho si do týmu vezmeme. Podívejte se tedy kdo a co dělá.

Management

Ing. Pavel Tomek - ADOL školení - foto

Ing. Pavel Tomek 

jednatel společnosti

většinový vlastník ADOL Monitor s.r.o.

kontakt:  tomek@adol.cz

Obchodní oddělení

Rádi byste si poslechli naši nabídku ve Vaší kanceláři, abyste se mohli poradit s kolegy o vhodném produktu? Potřebujete získat speciální data a preferujete obchodní schůzku místo "suchého" telefonu nebo emailu? Právě proto zde jsou naši obchodníci, kteří mají mnohaleté zkušenosti s našimi službami.

Foto Jana Lešuková

Jana Lešuková

obchodní zástupce

jana.lesukova@adol.cz

tel. 603 882 736

Back office

Tito lidé se starají o to, aby všechny uživatelské účty správně běžely, abyste dostávali ty správné faktury a hlavně zajišťují základní chod celé naší společnosti.

Roman Kováč ADOL Monitor

Roman Kováč

technický ředitel

kovac@adol.cz

tel. 601 387 287

Operátoři

S těmito lidmi přijdete do styku nejvíce. Zavolají Vám když končí předplatné služby, kterou od nás využíváte, vysvětlí Vám základní funkce jednotlivých produktů, objednají Vám místo na semináři atd. Také čekají na Vaše dotazy na našem chatu nebo na infolince 775 234 382.

IT oddělení

A tihle hoši se zase starají o to, aby měli naše aplikace ta správná data, aby správně chodily denní emaily. Zkrátka aby to vše fungovalo... Ti ale na to nejsou sami. To co vidíte, když pracujete s naší aplikací, to mají na starost naši externí dodavatelé ze společnosti iD-SIGN.

Menu
ADOL
Přihlášení