Semináře

Pořádáme různé odborné semináře pro amatéry i profesionály na různá témama kolem nemovitostí a investování do nemovitostí. Semináře vedou vždy odborníci s praxí. Nemusíte se tedy bát pouze teoretických pouček. Vše je ověřeno v praxi.

Hlavními tématy jsou Exekuce, Insolvence, Financování nákupu nemovitostí apod.

Vyberte si některý z níže uvedených seminářů.

LOGO ADOL Semináře

Kdo jsou naši lektoři a jaké zkušenosti  Vám mohou předat...

Nejprodávanější semináře

Exekuce I - Nemovitosti v exekuci a oddlužování

Úvod do problematiky trhu nemovitostí v dražbách, exekucích a oddlužování. Jak obchodovat a investovat do ohrožených nemovitostí.
Jak zajistit právní a finanční rizika.

Jak zvládnout dražbu nemovitostí na 1*

Chcete investovat, ale dražbám vůbec nerozumíte? Víte, že je dnes 90%
všech dražeb nemovitostí elektornických a můžete tak dražit z domu nebo z kanceláře? Zjistěte si více o semináři....

Strategický mentoring - Tomáš Kučera, Pavel Tomek

Investujte do nemovitostí. Vytvořte a rozvíjejte své nemovitostní portolio. Kupujte nemovitosti hluboko pod tržní cenou. Získejte know-how o financování nemovitostí a zvyšování bankovní bonity!

Insolvence jako investiční příležitost

Jak získat nemovitost z insolvence a kde takové nemovitosti najít. Jaká jsou s insolvencemi spojena rizika a jak je minimalizovat. Jak komunikovat s insolvenčními správci.

Materiály a občerstevní jsou v rámci seminářů zajištěny...

Reference na odborný seminář - Exekuce I

Petr Vomastek

'Seminář sám byl výborně koncipovaný, srozumitelný. Školitel nás provedl konkrétními aspekty exekučního procesu a způsobu vyplácení exekucí/oddlužení. Vše bylo barvitě ilustrováno na realitních transakcích.'

Petr Vomastek, VOMASTEK Century 21

'Ráda bych touto cestou poděkovala za zajímavý seminář ohledně nemovitostí v exekuci, který nám přednášel pan Ing. Tomek. Pro mne, jako realitní makléřku bylo zajímavé téma, jak a kde zjistím skutečnou výši dluhů a rozdíly mezi exekucí a dražbou. Seminář doporučuji a panu Tomkovi děkuji a ráda se zůčastním dalšího semináře.'

Adéla Dvořáková, STARS Reality

Objednávka seminářů

Po rozkliknutí nabídky "Termín školení" můžete vybírat z dostupných termínů na všechna školení. V rámci detailu seminářů pak vybíráte pouze z termínu na daný seminář.

Menu
ADOL
Přihlášení