Majetek

Služba majetek byla OBNOVENA.

Nově spuštěná služba Majetek, vám prostřednictvím "webových služeb dálkového přístupu" Katastru nemovitostí, umožní získávat přehled majetku jak právnických tak fyzických osob. A to jak jednorázově, tak opakovaně. Výsledné informace můžete získat ve formátu PDF nebo ještě lépe, můžete si je vizualizovat přímo v našich mapách. Toto je užitečné zejména při větším počtu nemovitostí, kde nemusíte data ručně z PDF vyhledávat přes Nahlížení do Katastru nemovitostí.

Služba nabízí přímé prokliky do Katastru nemovitostí, stahování informací o ostatních vlastnících přes Dálkový přístup, získávání cenových údajů atd.

 

LOGO ADOL Majetek

Nevíte si rady nebo chcete poradit s výběrem služby?

 Co získáte

- Přehled o vlastnictví nemovitostí osob a společností v celé ČR

- Vizualizace dat (nemovitostí) přímo v mapách (mapy.cz / Katastrální mapy)

- Rychlé odkazy na stránky s podrobnostmi v Katastru nemovitostí

- Možnost získání cenových údajů (informace o pořizovací ceně)

- Možnost cíleného oslovení vlastníků dopisy přímo z aplikace

filtrování dle mnoha parametrů (datum dražby, dražba podílu na nemovitotosti / celky, dražební poměr (vyvoválací / odhadní cena), typ nemovitosti, cena atd.)

prověření vlastníků nemovitostí na internetu

- vlastní uživatelské účty pro práci v týmech

- možnost přidávání poznámek, připomínek, vlastních fotografií

 

 

Potřebujete spíše přehled nemovitostí v určité lokalitě než konkrétních vlastníků?

Jak služba funguje 

Podmínkou využití služby Majetek je:

vlastní účet u Katastru nemovitostí pro Webové služby dálkového přístupu (tzv. WSDP) - slouží pro nákup informací z Katastru

- ideálně i Dálkového přístupu (DP) - slouží pro dotahování vlastníků nemovitostí, pro rychlé prokliky na Katastr apod.

Oba účty na Katastru nemovitostí získáte po snadné registraci na ČÚZK na odkazu: https://zadosti.cuzk.cz/  (návod najdete ve videu)

Přístupová jména a hesla si následně vložíte do "Profilu" v aplikaci ADOLu a následně již můžete všechny data získávat přímo z aplikace.

K vizualizaci zakoupených dat v mapách můžete využít službu "Vlastní data". Do map si tak snadno můžete zanášet veškerý zjištěný majetek jednotlivých vlastníků a to i opakovaně. Služba tak umožňuje sledovat např. měsíční rozdíly v majetku (nákupy / prodeje) apod. Pro více informací kontaktujte naši infolinku. 

Nejčastější využití služby Majetek

Spekulanti, investoři - sledují pohyby a celkový majetek zájmových firem/osob, pořizovací ceny atd.

Zemědělci - získávají přehled o vlastním majetku a majetku ostatních družstev (např. pro účely směny), případně o nákupech spekulantů s pozemky s cílem získat aktuální přehled o výkupních cenách

Advokáti - službu využívají k prověřování majetku osob a firem, zda historicky nedocházelo "k ukrývání" majetku (např. v rámci sporů tak pomáhají získávat informace svým klientům)

Developeři, investoři - službu využívají ke zjišťování informací, kde investují  (nakupují nemovitosti) konkurenti apod. 

Velcí vlastníci půdy / nemovitostí - využívají k vizualizaci a správě vlastního majetku, pro účetní účely (např. daně z nemovitostí) apod. 

 

Menu
ADOL
Přihlášení