Monitoring Exekucí

Jak efektivně vyhledat nemovitosti zatížené exekucí? Do konce roku 2021 bylo možné na pravidelné bázi sledovat nově přibývající nemovitosti, které byly postiženy exekucemi a různými exekutorskými zástavními právy apod. Toto už bohužel možné není. Nicméně stále existuje způsob, jak se k těmto zatíženým nemovitostem dostat.

Předně je nutné si uvědomit, že téměř všem nedobrovolným dražbám a insolvencím, kde končí každý měsíc stovky nemovitostí, předchází exekuce. Vlastníci těchto nemovitostí se nedokázali dluhů zbavit a proto jejich nemovitost končí právě v dražbě nebo insolvenci. Pokud se investováním do těchto nemovitostí zabýváte, zkuste vyhledávat zadlužené nemovitosti v Monitoringu dražeb nebo Monitoringu insolvencí a zkuste oslovit vlastníky ještě před tím, než nemovitost zpeněží exekutor či insolvenční správce!

Další možností je zakoupit si prostřednictvím naší společnosti data z Katastru nemovitostí, které se týkají např. bytů či rodinných domů, ve vámi zvolené lokalitě a na měsíční bázi pak za zlomek ceny můžete tato data přímo z Katastru aktualizovat a tímto se dozvídat o nových exekucích ve vaší lokalitě. Celý proces s Katastrem za vás vyřešíme. Nemovitosti bude následně spravovat, filtrovat a třídit v naší unikátní mapové aplikaci.

 

LOGO ADOL Monitoring exekucí

Vyzkoušejte monitoring dražeb na 24h ZDARMA...

 Co nabízí mapová aplikace

- vizualizace libovolných (vlastních) dat na mapě ČR

- k dispozici máte klasické, letecké, turistické a katastrální mapy

- možnost využívat Panaromu od Mapy.cz

- možnost nastavení notifikací

- filtrování dle mnoha parametrů

-  rychlý proklik na Katastr nemovitostí u každé nemovitosti

- u nemovitostí informace z databáze RUIAN

- prověření vlastníků nemovitostí na internetu

- možnost odesílání dopisů vlastníkům přímo z aplikace

- vlastní uživatelské účty pro práci v týmech

- možnost přidávání poznámek, připomínek

Ukazka ADOL Exekuce

Naučíme vás jak vykupovat zadlužené nemovitosti...

Menu
ADOL
Přihlášení