O nás

Kdo jsme

Jsme tým lidí, který umí sledovat a zpracovávat unikátní informace o nemovitostech na trhu v České republice. Ze získaných informací stavíme většinou mapové aplikace, které naši zákazníci využívají k vyhledávání investičních a obchodních příležitostí.

Někteří lidé v našem týmu pracují na vývoji a získávání těchto dat více jak 10 let.

Ať už sledujeme soukromou inzerci pro realitní makléře nebo přinášíme přehled o všech dražbách či exekucích v ČR investorům, stojí za vývojem produktu nějaký vlastní problém nebo nespokojenost... Často nás štvalo: "Jak ta konkurence může něco takového prodávat, když se to nedá používat..?" nebo dokonce: "Proč ještě nikdo nic takového neudělal?".

Pravdou je, že když už se do takového vývoje pustíme, chceme aby výsledný produkt nebyl jen dobrý, ale byl "SUPER". Chceme vytvářet "wow" produkty, které lidem šetří čas a vydělávají peníze.

Věřte, že všechny produkty stavíme tak, aby přinášely užitek a radost uživatelům !

Mise

Chceme být stále lídrem trhu a největším poskytovatelem dat pro realitní investory, makléře, obchodníky, spekulanty, drobné vlastníky i pro samotné zájemce o koupi nemovitostí pro vlastní bydlení. Chceme, aby naši zákazníci dostávali stále čerstvé a relevantní informace o co největším počtu zajímavých nemovitostí a mohli tak vydělávat nebo investovat své peníze.

Z historie

Rok 2023 ... nový začátek ...

Chystáme nové služby, nový obsah, nové semináře... více ale najdete na Facebooku firmy nebo Youtube kanálu "ADOL Monitor" !


Rok 2022 ... konec jedné éry ...

Po více jak 5ti letech došlo ke změně vlastnické struktury společnosti. Společnost přešla pod 100%ní kontrolu jednoho vlastníka s vírou, že tato změna dovolí společnosti vyvíjet nové služby a služby současné přizpůsobit požadavkům trhu i úřadů.


Rok 2016 ... spojením vzniká společnost ...

ADOL Monitor s.r.o.

Společnost ADOL Monitor s.r.o. vznikla fúzí 3 konkurenčních společností na konci roku 2016 (zápis do Obchodního rejstříku proběhl v lednu 2017). Každá ze společností přinesla do nového "spojenectví" některé benefity, na kterých stojí služby ADOLu doposud.


Rok 2013 ... vzniká společnost ...

Monitor dražeb s.r.o. 

Nejmladší ze společností, která od roku 2013 denně monitoruje všechny aukce a dražby v České republice. Společnost vyvinula speciální mapovou aplikaci, která díky ručně zpracovávaným informacím, jako jediná v ČR, přináší největší a nejdetailnější přehled o dražených nemovitostech.


Rok 2008 ... vzniká společnost...

ABOR s.r.o.

Společnost, která řadu let monitorovala nemovitosti zatížené Exekucemi a také přinášela monitoring insolvenčního rejstříku.


Rok 2007... vzniká společnost...

ADOL Group s.r.o.

Společnost, která jako první v České republice začala monitorovat soukromou realitní inzerci. Rychle se stala největším poskytovatelem těchto dat a partnerem největších realitních skupin v ČR.

 

Menu
ADOL
Přihlášení