O nás

Kdo jsme

Jsme tým lidí, který umí sledovat a zpracovávat unikátní informace o nemovitostech na trhu v České republice. Ze získaných informací stavíme většinou mapové aplikace, které naši zákazníci využívají k vyhledávání investičních a obchodních příležitostí.

Někteří lidé v našem týmu (už je nás 18) pracují na vývoji a získávání těchto dat více jak 10 let.

Ať už sledujeme soukromou inzerci pro realitní makléře nebo přinášíme přehled o všech dražbách či exekucích v ČR investorům, stojí za vývojem produktu nějaký vlastní problém nebo nespokojenost... Často nás štvalo: "Jak ta konkurence může něco takového prodávat, když se to nedá používat..?" nebo dokonce: "Proč ještě nikdo nic takového neudělal?".

Pravdou je, že když už se do takového vývoje pustíme, chceme aby výsledný produkt nebyl jen dobrý, ale byl "SUPER". Chceme vytvářet "wow" produkty a věřte, že po cestě často zjistíme, že náš původní cíl byl větší (a hlavně dál) než jsme čekali 🙂

Věřte, že všechny produkty stavíme tak, aby přinášely užitek a radost uživatelům !

Mise

Naše společnost je lídrem trhu a největším poskytovatelem dat pro monitoring zadlužených / investičních nemovitostí. Naší misí je do budoucna neustále přinášet nové produkty a zlepšovat služby tak, aby naši zákazníci dostali informace o co největším počtu zajímavých nemovitostí a mohli tak vydělávat nebo zhodnocovat peníze.

Z historie

Společnost ADOL Monitor s.r.o. vznikla fúzí 3 konkurenčních společností na konci roku 2016 (zápis do Obchodního rejstříku proběhl v lednu 2017). Každá ze společností přinesla do nového "spojenectví" některé benefity, na kterých nyní stavíme naše služby a tvoříme nové produkty.

ADOL Group s.r.o.

Společnost, která jako první v České republice začala monitorovat soukromou realitní inzerci před více jak 10 lety. Za tu dobu se stala největším poskytovatelem těchto dat a partnerem největších realitních skupin v ČR.

ABOR s.r.o.

Společnost, která více jak 8 let monitoruje nemovitosti zatížené Exekucemi a také přinášela monitoring insolvenčního rejstříku.

Monitor dražeb s.r.o.

Nejmladší ze společností, která od roku 2013 monitorovala všechny aukce a dražby v České republice. Společnost vyvinula speciální mapovou aplikaci, která díky ručně zpracovávaným informacím, jako jediná v ČR, přináší největší obsah i další uživatelský potenciál.

Menu
ADOL
Přihlášení