FAQ – Exekuce

Na  stránkách ADOL.cz najdete možná mnoho výrazů týkajících se exekucí, u kterých nebudete vědět co přesně znamenají. K investování do nemovitostí je třeba kromě znalostí základní terminologie mít k ruce také důležité informace a materiály.  Ty se pro vás snažíme hledat a předkládat vám je v přehledné a použitelné podobě (seznam exekutorů, různé formuláře apod.)

Hledáte-li informaceo exekucích, vyberte si buď okruh dle příslušných záložek (základní slovník, informace o exekutorech atd.) nebo si projděte všechny záložky. Určitě se dozvíte důležité informace.

Co je exekuce?

Co je Exekuční řád?

Exekuce nemovitostí

Exekuce na nemovitosti

Nemovitosti v exekuci

Prodej nemovitostí v exekuci

Dražba nemovitostí v exekuci

Koupě nemovitostí v exekuci

Exekuce prodejem nemovitosti

Domy v exekuci

Byty v exekuci

Pozemky v exekuci

Kdo je exekutor?

Seznam exekutorů (kompletní seznam exekutorů)

Exekutorský úřad (kompletní seznam exekutorských úřadů)

Co je Exekutorská komora?

Seznam exekucí

Centrální evidence exekucí

Seznam dlužníků exekuce

Nařízené exekuce dlužníci seznam

Databáze exekucí

Přehled exekucí

Výpis exekucí

Informace o exekucích online

Exekuce online

Kalkulačka exekuce

Výpočet exekuce

 Pro investory

Seminář: Exekuce a oddlužování

Chcete-li investovat do zadlužených nemovitostí, měli byste znát všechny nástrahy a rizika tohoto byznysu. Přijďte na celodenní seminář, abyste získali praktické informace.

ADOL - Služby:
Monitoring exekucí

ADOL v České republice monitoruje exekuce, které zatěžují různé nemovitosti. Těchto nemovitostí sledujeme více jak 250.000. Je to jedinečný zdroj informací pro výkupy nemovitostí.

Podívejte se na mapu exekucí

Vyzkoušejte si ZDARMA monitoring exekucí od ADOL.cz na 24h. Uvidíte jak funguje mapová aplikace a uvidíte nemovitosti dotčené exekucemi za poslední týden.

Výběr článků z našeho blogu

Investování do zadlužených nemovitostí je složitý obor. Přesto se v něm pohybujeme již řadu let a na www.adol.cz/blog se dělíme o zkušenosti své i zkušenosti přátel a klientů, kteří v praxi také nemovitosti vykupují. Přinášíme každý týden nové články z oblasti výkupů nemovitostí, daní, dražeb, exekucí - zkrátka z realitního trhu. Můžete se zaregistrovat k odběru těchto článků, aby vám nic neuteklo. Následuje výběr článků z oblastí exekucí....

Menu
ADOL
Přihlášení