FAQ – Dražby

Na  stránkách ADOL.cz najdete možná mnoho výrazů týkajících se dražeb, u kterých nebudete vědět co přesně znamenají. K investování do nemovitostí je třeba kromě znalostí základní terminologie mít k ruce také důležité informace a materiály.  Ty se pro vás snažíme hledat a předkládat vám je v přehledné a použitelné podobě (seznam exekutorů, různé formuláře apod.)

Hledáte-li informaceo dražbách, vyberte si buď okruh dle příslušných záložek (dražby, informace o exekutorech atd.) nebo si projděte všechny záložky. Určitě se dozvíte důležité informace.

...připravujeme

 Pro investory

Seminář: Jak zvládnout dražbu

Chcete-li investovat do zadlužených nemovitostí a dražby vám nic neříkají, přijďte na večerní seminár pro úplné začátečníky. Dozvíte se vše potřebné, abyste dražby zvládli sami.

ADOL - Služby:
Monitoring dražeb

ADOL v České republice monitoruje exekuce, které zatěžují různé nemovitosti. Těchto nemovitostí sledujeme více jak 250.000. Je to jedinečný zdroj informací pro výkupy nemovitostí.

Monitoring dražeb ZDARMA

Vyzkoušejte si ZDARMA monitoring dražeb od ADOL.cz na 24h. Uvidíte jak funguje mapová aplikace a získáte všechny informace k vyhlášeným dražbám ve vašem okolí.


 

Výběr článků z našeho blogu

Investování do zadlužených nemovitostí je složitý obor. Přesto se v něm pohybujeme již řadu let a na www.adol.cz/blog se dělíme o zkušenosti své i zkušenosti přátel a klientů, kteří v praxi také nemovitosti vykupují. Přinášíme každý týden nové články z oblasti výkupů nemovitostí, daní, dražeb, exekucí - zkrátka z realitního trhu. Můžete se zaregistrovat k odběru těchto článků, aby vám nic neuteklo. Následuje výběr článků z oblastí dražeb....

Menu
ADOL
Přihlášení