FAQ – ADOL

Na  stránkách ADOL.cz najdete mnoho služeb včetně jejich popisů a ukázek videí. Přesto jsme ale připravili stránky s nejčastěji kladenými otázkami na ADOL.cz, na služby, předplatné, způsob testování, zaškolení atd.

...připravujeme

 Pro investory

Seminář: Jak zvládnout dražbu

Chcete-li investovat do zadlužených nemovitostí a dražby vám nic neříkají, přijďte na večerní seminár pro úplné začátečníky. Dozvíte se vše potřebné, abyste dražby zvládli sami.

ADOL - Služby:
Monitoring dražeb

ADOL v České republice monitoruje exekuce, které zatěžují různé nemovitosti. Těchto nemovitostí sledujeme více jak 250.000. Je to jedinečný zdroj informací pro výkupy nemovitostí.

Monitoring dražeb ZDARMA

Vyzkoušejte si ZDARMA monitoring dražeb od ADOL.cz na 24h. Uvidíte jak funguje mapová aplikace a získáte všechny informace k vyhlášeným dražbám ve vašem okolí.


 

Výběr článků z našeho blogu

Investování do zadlužených nemovitostí je složitý obor. Přesto se v něm pohybujeme již řadu let a na www.adol.cz/blog se dělíme o zkušenosti své i zkušenosti přátel a klientů, kteří v praxi také nemovitosti vykupují. Přinášíme každý týden nové články z oblasti výkupů nemovitostí, daní, dražeb, exekucí - zkrátka z realitního trhu. Můžete se zaregistrovat k odběru těchto článků, aby vám nic neuteklo. Následuje výběr článků z oblastí dražeb....

Menu
ADOL
Přihlášení